FacebookПідписатися на RSS
Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради розміщена в будівлі 1984 р. побудови, площею 5588,8 м2. Будівлю модернізовано, замінено освітлення, опалення, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні:
- кабінет української мови;
- кабінет історії;
- кабінет географії;
- кабінет математики;
- кабінет англійської мови;
- 2 кабінети хімії;
- кабінет фізики;
- кабінет біології.
У цих кабінетах встановлено мультимедійні дошки, проектори, ноутбуки (комп’ютери) вчителя.
Кабінети хімії, фізики забезпечено документ-камерами, БФП, акустичними системами, демонстраційним та лабораторним обладнанням.
У кабінеті біології є лабораторний цифровий вимірювальний комплекс, цифровий мікроскоп, демонстраційне обладнання, що дає змогу проводити повноцінне навчання.
10 кабінетів використовуються для навчання учнів початкової ланки, оснащені робочим місцем вчителя, забезпечені дидактичним матеріалом для НУШ. Для учнів початкової ланки функціонує ігрова кімната, яка облаштована м’якими модулями, ігровими стінками, шведськими стінками, забезпечено настільними іграми, конструкторами, іграшками.
- 18 кабінетів для навчання учнів 5 – 11 класів.
- Спортивна зала.
- Тренажерна зала.
- Актова зала.
- Бібліотека.
- Їдальня на 240 посадочних місць.
- 2 майстерні (з обробки металу та деревини).
- Кабінет обслуговуючої праці.
- 2 кабінети інформатики у яких встановлено персональні комп’ютери, інтерактивні дошки, проектори. Усі комп’ютери підключені до мережі Інтернет.
- Спортивний майданчик, на якому розміщено 2 міні футбольні поля зі штучним покриттям.
Навчальний заклад має учительську, кабінет психолога, кабінети заступників директора, медичний кабінет, кабінет педагога-організатора, шкільний тир.
Усі кабінети в закладі укомплектовано сучасними меблями: партами, стільцями для кожного учня, столами для обладнання робочого місця вчителя, шафами.
Приміщення навчального закладу обладнане пандусами для безперешкодного доступу до класних кімнат, санітарних вузлів осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення.
У березні 2020 року школі було передано для відповідального використання автобус спеціалізований шкільний для перевезення школярів з обмеженою здатністю для пересування ATAMAN.

.

/Files/images/_nfprozakl/mattehzab/kab_NUSH.jpg/Files/images/_nfprozakl/mattehzab/igrova.jpg/Files/images/_nfprozakl/mattehzab/stolova.jpg/Files/images/_nfprozakl/mattehzab/IMG_7266.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 571